2006.04.22. Soroksár Halászi-FTC Bajnoki
Csapatunk a tavaszi idényben alaposan elkényeztetett bennünket, szurkolókat ahhoz, hogy most kellõképpen meglepõdjünk, hiszen simán, gond nélkül hozták az eddigi mérkõzéseket. Most egy igazán jó csapattal, méltó ellenféllel találtuk szembe magunkat. Az elsõ játékrészben a kimaradt helyzeteinket követõen 1:0 -ra végzõdött a félidõ. (csak úgy kiváncsiságból szívesen körbe adtam volna egy vérnyomásmérõt a szúrkolóink között) A második félidõben azonban tudtunk fordítani (ebben azért nagyon bíztunk, hogy így lesz). Szurkolóink szerint is, ez a csapat már nagyon egységes, a srácok feladva egyéni szereplési vágyaikat tudják mikor kell egymásért, a csapatért küzdeni. Ez meg is hozta az eredményt 1:2. Szép volt fiúk! Hajrá FRADI!
A félidõben volt mit megbeszélni. A Spori is próbálta megmagyarázni, hogy miért volt érvénytelen az elsõ gólunk.