2008-05-24 Gyöngyös-FTC bajnoki 27. forduló.

A pályára lépéskor örömmel konstatáltam, hogy a korrekt játékvezetéshez a bíró mellett két aszisztens is rendelkezésre áll.
Csapatunk nagyon összeszedetten kezdte a mérkõzést, a vezetõ gólt is mi szereztük meg. (persze a bíró azonnal gondoskodott az egyenlítésrõl.)
A játékvezetést illetõen hamar kiderült, hogy korai volt az öröm. Az elszabaduló indulatokat a bíró már nem tudta féken tartani, gyakorlatilag a játékvezetés teljesen kicsúszott a kezébõl, szóval gyalázatos játékvezetést produkált.
Még az elsõ játékrész vége elõtt több sárga mellett két piros lapot is kiosztott. A félidõ 1:1 állásnál ért véget és már nem is változott, mert csapatunk (a további sérüléseket elkerülendõ) nem állt ki a második félidõre.
Miért kell egy leminõsített játékvezetõt a gyerekek közelébe engedni!??