2006.09.09. Goldball-FTC bajnoki 5. forduló

Az eddigi veretlenségünk tudatában nagy önbizalommal és jókedvvel lépett pályára csapatunk. Az elsõ félidõ a várakozásainknak megfelelõen alakult már 0:4-re is vezettünk, kaptunk ugyan egy vitatható gólt, de ennek ellenére többen is úgy láttuk nem lesz itt gond. (1:4)

A szünet után teljesen megváltozott a játék képe, az eddig alig észrevehetõ frissen igazolt Fenerbahce F.C. játékosok irányításával beindult a Goldball gõzhenger és pillanatok alatt 4:4-re módosult az állás. Ezen a helyzeten már csak a kihagyott 11-esünk tudott rontani. Az idõközben beállt cserejátékosainkkal már csak lassítani, de megállítani nem tudtuk a továbbra is vehemensen támadó ellenfelet. 6:4-os eredménnyel ért véget a mérkõzés. Mindezek láttán szurkolóink arcára a döbbenet ült ki (hát ez lehetséges, ez igaz? kérdeztük egymástól), hisz ilyen arányú vereséget emberemlékezet óta nem szenvedett csapatunk. Ez most nagy meglepetés volt! Azért talán azt sokan nem tudják, de fontos lehet a mérkõzés megitélését illetõen, hogy kilenc játékos igazolt át a Fenerbahce F.C.-bõl és mint láthattuk nem rosszak. Nem baj fiúk, lesz még visszavágó is! Hajrá Fradi!